ZoneAlarm Security Suite - nowa wersja

Ukazała się nowa wersja znakomitego pakietu, zapewniającego prywatność użytkownika oraz bezpieczeństwo komputera przed wirusami, włamaniami i robakami. W wersji 5.5.062 dodano zupełnie nowy filtr antyspamowy, który uchroni nas przed reklamami i niebezpiecznymi wiadomościami. Oprócz tego Zone Labs zaprezentował mniej rozbudowane wersje programu (ZoneAlarm Pro i darmowy ZoneAlarm).

Pakiet ZoneAlarm Security Suite składa się z kilku aplikacji - m.in. firewalla, programu antywirusowego, programu blokującego reklamy oraz wyskakujące okienka. Całość zintegrowana jest w jedną, skuteczną, szybką i prostą w obsłudze aplikację.

Oprócz bardzo dobrej zapory ogniowej, użytkownicy mają do dyspozycji rozbudowaną ochronę poczty elektronicznej (z blokowaniem podejrzanych wiadomości włącznie), automatyczne usuwanie wszelkich śladów pobytu w Internecie, ochronę informacji prywatnych na lokalnym komputerze, kontrolę plików cookie oraz zabezpieczenie bezprzewodowego dostępu do Internetu. Wersja Trial umożliwia korzystanie z nieograniczonej funkcjonalnie aplikacji przez 15 dni. Aplikacja w pełnej wersji kosztuje 59,95 USD. Dostępne są również okrojone wersje programu ZoneAlarm Pro i ZoneAlarm), które można pobrać z naszego serwisu.

W najnowszym wydaniu autorzy dodali bardzo przydatny filtr antyspamowy, który potrafi poradzić sobie z phishingiem (więcej na ten temat tutaj). Usprawniono pracę programu oraz wyeliminowano szereg błędów. Pełna lista zmian dostępna jest na stronie producenta.


Zobacz również