Zoom 1/2011 - nowy numer już w sprzedaży

Do sprzedaży trafił najnowszy numer czasopisma fotograficznego Zoom. Tematem numeru jest poradnik "Kupujemy lustrzankę" uzupełniony testami 20 najpopularniejszych lustrzanek przeznaczonych dla amatorów i średnio zaawansowanych. Zoom 1/2011 jest dostępny w nowej niższe cenie - 12,90 zł.

Zoom 1/2011 - nowy numer już w sprzedaży

Zakup cyfrowej lustrzanki to poważna sprawa. Bez względu na to czy zamierzamy przeznaczyć na nią 2 czy 5 tysięcy złotych warto dobrze się zastanowić przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Sklepowe półki są pełne aparatów różniących się między sobą nie tylko ceną, ale też marką, wielkością matrycy, ergonomią oraz mnóstwem innych parametrów. Znalezienie tego "jedynego" może być więc nie lada wyzwaniem.

Żeby nieco ułatwić wam ten wybór przygotowaliśmy kompletny poradnik, w którym w przystępny sposób opisaliśmy cechy lustrzanek, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu. Ponadto rozszyfrowaliśmy dla was marketingowe slogany i udzieliliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Uzupełnieniem poradnika są testy 20 popularnych modeli lustrzanek, które zostały wybrane spośród oferty firm Canon, Nikon, Sony, Olympus i Pentax. Pod uwagę wzięliśmy zarówno nowsze jak i nieco starsze, ale ciągle popularne korpusy. Mamy nadzieję, że po zasięgnięciu wiedzy z naszego poradnika bez problemu wybierzecie odpowiedni aparat dla siebie.

Przy składaniu tego numeru nie zapomnieliśmy też o tych, którzy już posiadają swoje aparaty. Do naszej redakcji trafił zestaw wyzwalaczy PocketWizard dla systemu Nikon. Żeby sprawdzić ich możliwości zrealizowaliśmy specjalną sesję zdjęciową. Jej efekty są bardzo zadowalające. W numerze poruszyliśmy też temat kompozycji w fotografii oraz przygotowaliśmy zestaw porad pozwalających na uzyskanie efektu Tilt-shift niskim nakładem kosztów.

Zapraszamy do lektury.