Zostać milionerem!

Industry Giant 2 w polskiej profesjonalnej wersji językowej zawitał wczoraj do polskich sklepów.

Sukces Industry Giant, sprzedanej na świecie w ilości 1,6 mln egzemplarzy, oraz rosnące zainteresowanie graczy tego typu produkcjami sprawił, że wydawcy zdecydowali się na kontynuację gry. Druga odsłona tej znakomitej strategii ekonomicznej, przenosi nas w czasie do przełomu XIX i XX wieku.

Podstawowym zadaniem gracza będzie stworzenie prężnego i oczywiście dochodowego imperium finansowego. Podczas rozgrywki gracz zmuszony jest zarządzać dostępnymi zasobami, produkcją oraz zakupami i sprzedażą. Niezwykle złożony świat przemysłowy wykreowany w Industry Giant II przedstawiony w doskonałej będzie wyzwaniem dla każdego fana tego rodzaju gier. Na planowanie rozwoju naszego imperium wpływa m.in. wybór środków transportu, pogoda zmieniająca proporcje popytu i podaży w zależności od pory roku. Ponadto pod uwagę gracz musi brać ilość składowanych w magazynach towarów, długość cyklu produkcyjnego oraz lokalizację fabryk i magazynów.

Gra posiada opcje multilplayer, która umożliwia zabawę zarówno w trybie rywalizacji jak i współpracy. Dystrybuowany przez CD Projekt Industry Giant II w pełnej polskiej wersji językowej kosztuje 99 zł a w pudełku z grą znajdziecie niespodziankę w postaci angielskiej wersji pierwszej części gry. Gra nie ma zbyt dużych wymagań sprzętowych, do zabawy wystarczy zaledwie Pentium 200MHz i 32 MB RAM.