Zostać postrachem Karaibów

Jak poinformowała Cenega, już niebawem do sklepów w naszym kraju trafi zlokalizowana wersja gry strategiczno-przygodowej pt. "Piraci Nowego Świata".

Piraci Nowego Świata to kolejna po grze Piraci z Karaibów produkcja, która pozwoli wcielić się w role krwiożerczego korsarza łupiącego statki handlowe na terenie Karaibów.

Piraci Nowego Świata jest strategiczno-przygodową grą utrzymaną w klimacie Port Royale. Gracz ma okazję wcielić się w postać korsarza na usługach jednej z europejskich potęg lub pozostać niezależnym łupieżcą, bez ochrony jednego z mocarstw. Głównym zadaniem podczas rozgrywki jest oczywiście zdobycie sławy i ogromnej fortuny, co możemy osiągnąć imając się korsarskiego fachu. W trakcie gry będziemy więc przejmować nieuzbrojone statki handlowe, plądrować miasta czy też wykonywać niekoniecznie zgodne z prawem zlecenia jednego z mocarstw walczących o wpływy na Karaibach.

Grę rozpoczynamy z małym zapasem gotówki i niewielkim statkiem, który może zmierzyć się tylko z drobnymi jednostkami kupieckimi. Jednak podczas szesnastu dostępnych w grze scenariuszy, zgrupowanych w cztery kampanie można znacznie powiększyć zarówno swoje możliwości łupieżcze, jak i majątek. W grze znajdziecie ponad 60 miast, gotowych przyjąć waszą wesołą załogę i zbędne zapasy ołowiu oraz dwanaście rodzajów okrętów.

Gra zostanie opracowana w pełnej polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi w listopadzie w cenie 99,90 zł.

Wymagania sprzętowe:

Pentium II 450 MHz

64 MB RAM

Karta graficzna 16 MB Zgodna z DirectX

500 MB wolnego miejsca na dysku

Więcej informacji:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=802