Zostań Idolem nie wychodząc z domu

Najnowsze demo gry Pop Idol pozwala stanąć na scenie i spróbować swoich sił w konkursie znanym z brytyjskiej edycji telewizyjnego programu Idol.

Choć wydaje się to niemożliwe, filmie Codemaster udało się przenieść na ekrany komputera brytyjski program telewizyjny Pop Idol (znany w Polsce jako Idol). W grze o tym samym tytule każdy (bez względu na swój rzeczywisty talent wokalny) ma szansę stanąć na scenie i powalczyć o tytuł Idola.

Wbrew pozorom nie trzeba śpiewać - gracz moduluje głos postaci poprzez wciskanie kombinacji klawiszy i ruchy myszką. Aby odpowiednio przygotować się do koncertów będziemy musieli również dobrać odpowiedni strój do repertuaru (do dyspozycji mamy garderobę).

Droga do sukcesu nie jest prosta. Każdy gracz musi przejść przez sito eliminacji i trudy koncertów finałowych, a na każde potknięcie czyha surowa komisja, na której czele stoi znany z brytyjskiej edycji juror Simon Cowell. Jednakże po pokonaniu wszystkich uczestników można się cieszyć tytułem komputerowego Pop Idola.

Więcej informacji:

http://www.codemaster.com

Demo do pobrania z serwisu FTP Gamestar:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1657


Zobacz również