Zostań Miss Need for Speed (lub zagłosuj na kandydatkę)

Weź udział w konkursie Miss for Speed i zostań twarzą kultowej gry wyścigowej Need for Speed. Nagrodą dla najpiękniejszej jest sesja w magazynie CKM.

Zostań Miss Need for Speed (lub zagłosuj na kandydatkę)

To co od zawsze interesowało mężczyzn, to piękne kobiety i szybkie samochody. EA postanowiło połączyć oba te światy i przygotowało konkurs "Miss for Speed". Odważne dziewczyny mogą zgłaszać swoje kandydatury na fotka.pl/missforspeed, natomiast mężczyźni - głosować na tę, którą chcieliby zobaczyć w marcowym wydaniu CKM.

Konkurs potrwa do 19 grudnia i składa się z dwóch etapów. W pierwszym, internauci głosują na wszystkie zgłoszone na www.fotka.pl kandydatki, natomiast w drugim weźmie udział 50 dziewczyn, które zdobyły najwięcej głosów w pierwszym etapie. W drugiej turze statystyki są zerowane i internauci głosują na 50 kandydatek. Dziesięć pań, które w drugim etapie zdobędzie najwięcej głosów, stanie przed jury złożonym z przedstawicieli CKM i Electronic Arts, a wybrana przez jury dziewczyna wygra profesjonalną sesję w magazynie CKM.

Konkurs od początku cieszy się dużym zainteresowaniem. W ciągu pierwszych dni zgłosiło się ponad 600 kandydatek, na które już oddano ponad 83 tysiące głosów.

Więcej szczegółów, w tym dokładny regulamin, znajdziecie na stronie konkursowej fotka.pl/missforspeed.