Zostań beta-testerem Age of Mourning

Każdego żądnego fantastycznych przygód gracza powinna zainteresować wiadomość, że rozpoczęto właśnie rekrutację na zamknięte beta-testy gry Age of Mourning - najnowszego MMORPG-a od Quad Software.

Zostań beta-testerem Age of Mourning

Age of Mourning

Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wejść na tę stronę i wypełnić znajdujący się tam formularz. Każdy kto już raz brał udział w podobnym zgłoszeniu, nie musi robić tego ponownie. Wszystkie dane personalne są bowiem przechowywane na serwerach firmy.

Narazie nie wiadomo kiedy rejestracja zostanie zamknięta i rozpoczną się beta-testy. Prawdopodobnym terminem jest połowa kwietnia bieżącego roku.

Przypomnijmy, że Age of Mourning to kolejny produkt MMORPG, który ma szansę stać się wielkim hitem. Fabuła opiera się na rywalizacji sześciu frakcji, z których każda chce podbić krainę Krel.

Gracz będzie mógł wybrać jedną z sześciu ras (Ludzie, Elfy, Orkowie, Avianie, Krasnoludy, Trolle), z których każda posiada parę podklas. Ciekawy jest system budowania postaci. Opierać się on będzie, przede wszystkim, na swobodnie rozwijanych w trakcie gry umiejętnościach, nie zaś, jak to przeważnie bywa, według określonych przez klasę reguł. Co ciekawe, nieużywane umiejętności będą powoli zanikać.

Jak to w porządnym rpg-u bywa nie zabraknie także wszelkiego rodzaju ekwipunku, czarów, potworów i rozbudowanych lokacji. Całość ozdobiona będzie piękną grafiką, która pozwoli graczowi doświadczyć deszczu, śniegu, odblasków promieni słonecznych, czy chodzenia we mgle. Ponadto, podczas walki ujrzymy takie efekty jak np. ucinane wrogowi kończyny co zwiększy realizm rozgrywki.

Oczywiście przy tak wielu atrakcjach konieczne będzie wykupywanie comiesięcznego abonamentu, którego wartość wstępnie określona jest na 12.95 usd. Oficjalna strona gry znajduje się tutaj.