Zostań gwiazdą! Pop life w sklepach!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami gra "Pop life - droga na szczyt" trafiła już do sklepów w całej Polsce.

Screenshot z gry Pop Life

Screenshot z gry Pop Life

Pop Life" to gra, w której wcielamy się w zwycięzcę telewizyjnego, programu muzycznego. Dzięki wygranej, przed bohaterem otwierają się drzwi do wielkiej sławy, kariery i pieniędzy. Zadaniem gracza jest kierowanie życiem prywatnym i estradowym artysty w świecie showbiznesu.

Zaczynamy od urządzenia swojej nowej willi tak, aby stała się idealnym miejscem wypoczynku i pracy. Następnie gracz będzie musiał zadbać o rozwój swojej kariery scenicznej. W grze będzie można zatrudnić m.in. specjalistów od choreografii, muzyki, śpiewu i efektów scenicznych. Można będzie też zatrudnić grupę tancerzy - gracz będzie jednak musiał zadbać o rozwój ich umiejętności i kondycję.

Screenshot z gry Pop Life

Screenshot z gry Pop Life

Podczas rozgrywki, będziemy musieli też zająć się własną promocją - gracz będzie spotykał się z właścicielami klubów muzycznych, zabiegał o względy wytwórni płytowych i koncerty w telewizji, w klubach, czy stadionach. Wcielając się gwiazdę showbiznesu będzimy musieli również wykreować swój image - dobierając stroje, makijaż, fryzurę odpowiednio do naszych zainteresowań muzycznych.

Gra "Pop life - droga na szczyt" została wydana w polskiej wersji językowej i dostępna jest w cenie 49,90 zł.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi filmowych gry dostępnych na naszym serwerze FTP.

Pliki do pobrania:

Pop Life Trailer

Pop life - koncert gwiazdy


Zobacz również