Zostań kierowcą

Opracowany przez firmę MarkSoft program Prawo Jazdy ABCD 3.0 zawiera komplet materiałów i ćwiczeń, ułatwiających przygotowanie się do egzaminu na prawo jazdy.

Opracowany przez firmę MarkSoft program Prawo Jazdy ABCD 3.0 zawiera komplet materiałów i ćwiczeń, ułatwiających przygotowanie się do egzaminu na prawo jazdy, zarówno do jego części teoretycznej, jak i praktycznej (np. opis stanowisk na placu manewrowym, wraz z wymiarami i kryteriami oceny instruktorów).

Program został starannie przygotowany i wyposażony w praktycznie wszystkie elementy, które mogą przydać się przy zdobywaniu wiedzy potrzebnej do zdania egzaminu. Znajdziemy w nim kompletny tekst kodeksu drogowego, opis wszystkich znaków drogowych, słownik pojęć związanych z ruchem drogowym, a nawet wykaz punktów karnych przyznawanych za popełnienie wykroczeń. Autorzy przygotowali również ponad 40 animacji, przedstawiających prawidłowe zachowania kierowcy w przykładowych sytuacjach.

Zobacz również:

W utrwaleniu wiedzy pomoże lista aktualnie obowiązujących pytań testowych, edytor testów, dzięki któremu można stworzyć własne zestawy testowe oraz baza danych, w której zapisywane są wyniki uzyskane podczas rozwiązywania testów wraz z raportami o popełnionych błędach.

Prawo Jazdy ABCD 3.0 kosztuje 49,90 PLN. Program dostępny jest również w wersji demo.

Więcej informacji:http://www.marksoft.com.pl

Plik do pobrania: http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/1162.html