Zostań komandosem przyszłości - demo SpecForce do pobrania!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Techland udostępnił oficjalne demo SP swojego najnowszego shootera - "SpecForce".

'Ważące' 335 MB demo gry zawiera pierwszy z jedenastu poziomów dostępnych w pełnej wersji gry, na którym będziemy mogli walczyć korzystając wszystkich funkcji Pancerza Wspomagającego, pojazdów bojowych i ponad 10 rodzajów broni przyszłości. Podczas rozgrywki będziemy mogli także zastosować indywidualne taktyki walki.

SpecForce to futurystyczny shooter, którego akcja rozgrywa się w odległej przyszłości. Gracz wciela się w agenta operacyjnego jednostki specjalnej i trafia na jedną z planet pogranicza, aby ostatecznie rozwiązać kwestię produkcji nielegalnych biostymulatorów. W "SpecForce" dostępne będą 4 tryby rozgrywki sieciowej: Death Match, Team Death Match, Team Domination, Capture The Flag, w których jednocześnie może brać udział nawet do 32 graczy. Wszystkie mapy dla trybu rozgrywek wieloosobowych stworzone zostały przy współpracy z klanami biorącymi udział rozgrywkach w popularne gry sieciowe. Do gry dołączony będzie również łatwy w obsłudze edytor map.

W grze dostępny będzie szeroki arsenał różnych rodzajów broni i wyposażenia (m.in. "Pancerz Wspomagający". W` trakcie rozgrywki gracz będzie miał także dostęp do różnorodnych pojazdów. Wśród nich znajdują się szybkie ścigacze, opancerzone transportery piechoty, dwuosobowe pojazdy terenowe oraz bojowe maszyny kroczące.

Akcja SpecForce osadzona została w przyszłości, kiedy to zjednoczona w Federację ludzkość zaczyna kolonizować kolejne układy planetarne w poszukiwaniu zasobów naturalnych i przestrzeni życiowej. Wkrótce, nieprzygotowane do ekspansji władze Federacji ograniczają się jedynie do rozdzielania koncesji na 'terraforming' pomiędzy konkurujące ze sobą Korporacje. Kolejne planety pogranicza trafiają pod bezwzględną kontrolę potężnych konsorcjów. Pozbawione nadzoru Federacji nowe światy stają się wymarzonym gruntem dla działalności przestępczej na niespotykaną dotąd skalę.

Sytuację pogarszają nasilające się przypadki udanych ataków na wysokich przedstawicieli władz federacyjnych ze strony członków ugrupowań terrorystycznych będących pod wpływem nieznanego dotąd stymulatora. Działająca w oparciu o syntetyczne enzymy substancja zwiększa wytrzymałość, wyzwala agresję i poprawia motorykę. Wyniki wstępnego śledztwa wskazują, że substancja może pochodzić z laboratoriów jednej z korporacji 'terraformacyjnych'.

Wcielając się w wyposażonego w najnowszą technologię, przedstawiciela elitarnych jednostek specjalnych Federacji - Specforce - gracz weźmie udział w misjach, które będzie musiał wykonywać zarówno samodzielnie, jak i wspólnie z całym oddziałem. Areną rozgrywki będą znane z gry "Chrome" tereny łączące futurystyczną urbanistykę z niezbadaną przez człowieka przyrodą. Fabuła gry nawiązuje do wydarzeń i bohaterów znanych z pierwszej strzelaniny Techlandu - w grze wcielimy się bowiem w Bolta Logana oraz Pointera, których poznaliśmy przy okazji rozgrywki w Chrome.

Zapraszamy do pobrania dema oraz filmów prezentujących fragmenty rozgrywki:

Pliki do pobrania:

SpecForce Demo SP PL

SpecForce gameplay Movie 1

SpecForce gameplay Movie 2

SpecForce gameplay Movie 3


Zobacz również