Zostań mistrzem Polski w grze FIFA Football 2005!

Jak poinformowała firma Electronic Arts Polska, już wkrótce odbędą się pierwsze, oficjalne Mistrzostwa Polski FIFA Football 2005. Po raz pierwszy w historii naszego kraju, gracze będą mieli okazję zmierzyć się ze sobą w oficjalnych rozgrywkach turniejowych.

Mistrzostwa Polski w FIFA 2005 zostaną rozegrane podczas imprezy 'WARSAW GAME SHOW', która odbędzie się w dniach 23 - 24 października w Hali EXPO (ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa).

Pierwszego dnia odbędą się eliminacje, natomiast podczas dnia drugiego rozegrane zostaną finały. Podczas imprezy rozgrywki będą toczone wyłącznie na platformie Playstation 2. 3 najlepszych graczy pojedzie do Berlina na rozgrywki FIWC (FIFA Interactive World Cup), by tam zmierzyć się z innymi graczami z Czech, Węgier, Niemiec i Austrii. Impreza FIWC odbędzie się jeszcze w tym roku, a dokładniej - 11 grudnia!

Zapisy dla chętnych do wzięcia udziału w imprezie mają rozpocząć się już niebawem - EA nie podaje jednak dokładnego terminu. Rejestracja będzie odbywać się za pośrednictwem oficjalnej polskiej strony gry FIFA Football 2005, gdzie już wkrótce pojawi się opcja rejestracji na Mistrzostwa Polski.

Poza szansą reprezentowani naszego kraju na zawodach w Berlinie, zwycięzcy otrzymają 3, ufundowane przez EA Polska, konsole Xbox.

Relacje online z Mistrzostw Polski FIFA Football 2005 będą dostępne na stronie FIFASERWIS oraz na serwisie Imperium Gier .

Premiera najnowszej gry z serii FIFA Football trafi na półki sklepowe w naszym kraju dokładnie 15 października 2004 roku. Nowa FIFA sprzedawana będzie w wersjach na platformy PC CD, PS2, Xbox, Nintendo GameCube, Game Boy Advance, PSX i N-Gage.

Więcej informacji