Zostań mistrzem rajdowym - Colin 2005 MP Demo

Firma Codemasters udostępniła nowe, grywalne demo najnowszej odsłony znakomitej gry wyścigowej 'Colin McRae Rally 2005'. Choć demo przeznaczone jest przede wszystkim do rozgrywek wieloosobowych, posiada też opcje umożliwiające ściganie się w trybie singleplayer. Demo można już pobrać z naszego serwera FTP.

Nowe demo oferuje możliwość rozgrywki zarówno w trybie multiplayer, jak i singleplayer (pierwsze demo można znaleźć tu). Podobnie jak we wcześniejszej wersji demonstracyjnej, do dyspozycji graczy oddano trzy modele samochodów: Peugeot 206, Toyota Celica GT-FOUR i Lancia Stratos. Gracze będą mogli ścigać się samotnie lub wspólnie z ośmioma innymi graczami. Fani wirtualnych wyścigów będą mogli współzawodniczyć na czterech etapach rajdów Wielkiej Brytanii i Szwecji oraz zupełnie nowych dwóch etapach rajdu Niemiec.

W pełnej wersji gry czeka na nas ponad 30 samochodów - będą to między innymi: Toyota Celica GT-FOUR, Lancia Stratos, Alfa Romeo 147 GTA, Alfetta GTV Turbodelta, Subaru Impreza 44S WRX i Mitsubishi Lancer Evo VIII. Ponadto, na specjalne życzenie samego Colina, w grze umieszczono również samochód Nissan Pickup-Dakar. Sprawdził się on bowiem w najtrudniejszych możliwych warunkach i zapewnił Szkotowi zwycięstwo na dwóch odcinkach tegorocznego rajdu Dakar. By w grze zasiąść za kółkiem tego doskonałego wozu, trzeba będzie na to zasłużyć. Odblokowanie go będzie prawdziwym wyzwaniem, gdyż Nissan Pickup-Dakar będzie dostępny dopiero po pokonaniu samego Colina w nowo dodanym trybie kariery.

CMR 2005 to także ponad 300 tras oraz odcinki specjalne w 9 krajach świata. Gra będzie pozwalać również na śledzenie wydarzeń na torach wyścigowych z kilku różnych ujęć kamery. W nowej odsłonie gry udoskonalono również silnik graficzny i zaimplementowano realistyczny model uszkodzeń samochodów. Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzednich edycji wyścigów jest jednak wprowadzenie nowego trybu nieliniowej kariery. Po raz pierwszy w historii serii, gracze będą mogli wcielić się w stworzonego przez siebie kierowcę i pokierować rozwojem jego kariery.

Polska premiery gry przewidziana jest na 14 października 2004 roku - cenę gry ustalono na 99,90 zł. Gra będzie także dostępna w strefie 'Upgrade', co oznacza, że będzie można ją kupić aż o 1/3 taniej. Jedynym warunkiem jest posiadanie zarejestrowanej wersji którejś z części cyklu, np.: Colin McRae Rally, Colin McRae Rally 3 lub Colin McRae Rally 04.

Pliki do pobrania:

Colin McRae Rally 2005 MP Demo

Colin McRae Rally 2005 SP Demo


Zobacz również