Zostań mistrzem wirtualnego snookera

Na początku przyszłego roku do naszych sklepów trafi ciekawie zapowiadająca się symulacja rozgrywek w snookera pt. "3D Live Snooker".

Snooker to popularna w USA i na wyspach brytyjskich odmiana bilardu. Do gry w snookera używa się 15 czerwonych bil i 6 w odmiennych kolach. Za wbicie każdej z kolorowych bil, gracz otrzymuje stosowną liczbę punktów - wygrywa ten, który zdobędzie ich najwięcej.

Autorzy gry postawili przede wszystkim na jak najwierniejsze oddanie realizmu rozgrywki. Bile zachowują się tak, jak w rzeczywistości, a stół bilardowy i jego otoczenie oddano z wielką dbałością o szczegóły - zadbano nawet o realistyczną ścieżkę dźwiękowa, która ma oddawać klimat panujący w klubie bilardowym.

Gra ma być prosta w obsłudze i będzie oferować 5 różnych poziomów trudności do wyboru. Nie zabraknie w niej też opcji rozgrywek wieloosobowych.

W zestawie z grą znajdą się 2CD, a na nich m.in. pełne wersje gier: "Rzeźnik", "Beach Volleyball" i programu "PC Firewall 2004". "3D Live Snooker" trafi do sklepów w lutym w cenie 9,90 zł.


Zobacz również