Zostań piekielnym menedżerem!

Szukasz pracy? Zostań menedżerem Lucyfera, w nowej grze studia Anarchy Enterpries pt. "Hell Tycoon". Wkrótce "ciepłe posady" dla każdego!

Pamiętacie może świetnego Dungeon Keepera? Zapewne niespecjalnie, bo ostatnia część tejże gry narodziła się już dobrych parę lat temu. Już w przyszłym roku będziecie jednak mogli zakosztować nowej gry o podobnej tematyce - "Hell Tycoon". "Dungeon Keeper" był jednak typowym RTS-em z elementami walki, tymczasem "Hell Tycoon" ma być już klasyczną strategią ekonomiczną.

W grze chodzić będzie przede wszystkim o "zarządzanie" duszami, które w piekle znalazły się z powodu popełnionych za życia grzechów. Drugim celem rozgrywki będzie zbudowanie najlepszego piekielnego przedsiębiorstwa w królestwie upadłych. Do dyspozycji gracza zostanie oddany cały szereg budowli, wszelakich demonów oraz innych atrakcji czekających na grzeszników.

Trzeba przyznać, iż pomysł wydaje się bardzo ciekawy. Co z tego wyniknie - zobaczymy. Data wydania gry jest również piekielna, jej premiera ma bowiem nastąpić 6 czerwca 2006 roku (06.06.06). Więcej informacji wydawca zapowiada już wkrótce.


Zobacz również