Zostań podniebnym asem

Firma iEntertainment Network (IENT) wystartowała z trzecią częścią symulacji walk powietrznych z okresu I wojny światowej, przeznaczoną do rozgrywek w Internecie pt. Dawn of Aces III.

Zostań podniebnym asem

Down of Aces III jest kolejnym produktem z popularnej serii symulatorów lotniczych WarBirds TotalSim. Wydany dodatek jest grą typu MMO i oferuje nowe tereny oraz siedem nowych modeli samolotów. W grze wprowadzono również zupełnie nowy model lotów, który, jak twierdzą autorzy gry, został stworzony tak aby w pełni oddawać charakterystyki lotu ówczesnych samolotów. Co najważniejsze, każdy internauta może za darmo pobrać grę z Interenetu i przez dwa tygodnie, również za darmo, testować ją w rozgrywkach online!

Zostań podniebnym asem

Dawn of Aces III jest podstawą nowej gry symulacyjnej, w której będziemy mogli zasiąść za sterami samolotów z okresu I wojny światowej. Gra będzie nosić tytuł SkyKnights i trafi do zachodnich sklepów pod koniec tego roku. W grze będzie dostępnych 30 misji w trybie single player podzielonych na trzy segmenty: misje treningowe, jedną kampanię i Instant Action. Gra będzie miała cztery poziomy trudności i pozwoli graczom wspinać się po szczeblach wojskowej hierarchii – karierę zaczynamy jako porucznik lotnictwa, a zakończyć możemy nawet jako generał.

Dawn of Aces III można pobrać z ze strony:http://www.TotalSims.com .