Zostań postacią z gry!

W związku ze zbliżającą się premierą gry Republic: The Revolution firma Eidos Interactive oraz Elixir Studios zorganizowały niecodzienny konkurs, w którym nagrodą jest możliwość zostania jedną z postaci w grze.

Republic: The Revolution będzie symulacją strategiczną, której akcja będzie toczyć się w byłej, nieistniejącej republice Związku Radzieckiego zwanej Novistrana. Konkurs ruszył na niedawno uruchomionej stronie www.novistrana.com, promującej grę, a jedynym warunkiem wzięcia w nim udziału jest zarejestrowanie się na stronie.

Dwudziestu wylosowanych spośród uczestników konkursu szczęśliwców pojawi się w grze jako mieszkańcy republiki Novistrany z własnym adresem (novistrańskim oczywiście) i naturalizowanym, własnym nazwiskiem. Dodatkowo nazwiska 100 wylosowanych uczestników konkursu będą przypisane tej samej liczbie postaci występujących w grze.

Konkurs trwa od dzisiaj do 15 kwietnia br., a nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane do dnia 30 kwietnia 2003r. Więcej informacji na oficjalnej stronie republiki: http://www.novistrana.com.


Zobacz również