Zostań w domu i odbierz darmowe GB od nju mobile

W obecnej sytuacji każdemu przydadzą się dodatkowe gigabajty internetu. Nju mobile proponuje zostać w domu i skorzystać z bezpłatnego pakietu 9 GB - w ofertach nju na abonament i nju na kartę. Jak aktywować dodatkowy transfer danych?

Promocje oferowane przez sieci komórkowe mają na celu umilić czas spędzony w domu i pomóc podczas wykonywania codziennych obowiązków. Użytkownicy nju mobilepodobnie jak wcześniej klienci Orange – mogą skorzystać z darmowego transferu danych. Pakiet 9 GB za 0 zł będzie można aktywować dwa razy od 6 do 30 kwietnia 2020 roku. Co oznacza 18 dodatkowych gigabajtów. Usługa dostępna jest zarówno dla klientów abonamentowych nju mobile, jak i posiadających ofertę na kartę.

Zostań w domu i odbierz darmowe GB od nju mobile

Aktywacja i ważność pakietu

Aby włączyć bezpłatny pakiet 9 GB należy wysłać SMS-a o treści START

- dla oferty nju na abonament pod bezpłatny nr 80955

- dla oferty nju na kartę pod bezpłatny nr 80855.

O aktywacji pakietu zostaniecie poinformowani SMS-em.

Dla ofert abonamentowych pakiet 9 gigabajtów będzie ważny do końca okresu rozliczeniowego, w którym włączyłeś pakiet. W nju na kartę jest to okres 31 dni od dnia włączenia pakietu.

Zobacz również:

  • Czy opłaca się kupić router/modem z 5G? [PORADNIK]

Dodatkowo, w ofercie w parze bezpłatny pakiet 9 GB możesz włączyć na numerze głównym. Pakiet będzie współdzielony przez obydwa numery.

Aby sprawdzić zużycie danych, należy wysłać bezpłatny SMS-a o treści ILE na numer 80355 (w nju na abonament) lub na numer 80138 (w nju na kartę).

Podczas pracy czy nauki zdalnej nie zapomnijcie o odpowiednim wyposażaniu stanowiska pracy. Sprawdźcie, JAKI FOTEL wybrać.