Zrób sobie Makowy podcast

Z naszego FTP Mac można już pobrać kilka nowych programów, w tym SkypeMenu 0.5 (rozszerzenie do komunikatora VoIP) i VLC media player 0.8.4 (najnowsza, testowa wersja odtwarzacza multimediów). Waszej uwadze polecamy jednak najnowszą wersję programu Podcast Maker, prostego w obsłudze narzędzia do tworzenia dźwiękowych publikacji w Internecie.

VLC media player 0.8.4 test2

Najnowsza testowa wersja odtwarzacza plików multimedialnych. W tym wydaniu poprawiono obsługę kodeka H.264, lista utworów pozwala na załadowanie odtwarzanego pliku metodą drag'n'drop. Pełna lista zmian, jakich dokonano znajduje się w dokumentacji dołączonej do programu.

Pobierz plik

Zobacz również:

  • System Windows 11 - wszystko co musisz o nim wiedzieć [Aktualizacja]
  • Jak sprawdzić czy kamerka internetowa w laptopie działa? [PORADNIK]
  • Matrix Zmartwychwstania - gdzie obejrzeć online?

SkypeMenu 0.5 Beta

Wygodne w użyciu rozszerzenie menu Skype. Dzięki niemu będziesz mógł zmienić swój status, wczytać lub zakończyć działanie komunikatora. Wersja testowa może zawierać błedy i pracować niestabilnie.

Pobierz plik

Screen Movie Recorder 1.15

Prosty w użyciu program do tworzenia screencastów. Dzięki niemu możesz zapisać efekt swoich działań do pliku w formacie QuickTime, więc może zostać odtworzony na Maku lub pececie. Program posiada opcje konfiguracyjne pozwalające na dopasowanie do potrzeb użytkownika.

Pobierz plik

Podcast Maker 1.1.2

Intuicyjny w obsłudze edytor podcastów. Automatycznie tworzy RSS wykorzystując metadane zawarte w plikach MP3 oraz m4p. Wystarczy przeciągnąć plik dźwiękowy by rozpocząć jego edycję. Program umożliwia dodanie grafiki, która będzie "okładką" tworzonego podcasta.

Pobierz plik

Cyclone 1.6b1

Prosty w użyciu konwerter pozwalający na szybką zmianę standardu kodowania znaków w dokumencie. Aplikacja obsługuje kodowanie w formatach: Macintosh, Unicode, ISO, DOS, Windows.

Pobierz plik