Zrób to sam: World of Warcraft Healing Potion

Nadszedł czas aby prawdziwi fani World of Warcraft poczuli klimat nadchodzącego święta Winter Veil. Właśnie z tej okazji mamy dla nich coś specjalnego. Przepis na unikalną, domową, wersję napoju "Healing Potion".

Do przygotowania "potionka" nie potrzeba bardzo skomplikowanych składników. Jeśli czegoś nie posiadacie w domu, wtedy najlepszym rozwiązaniem wydaje się być podróż do najbliższego kupca. Jedyne czego będziecie potrzebować, to Moonberry Juice, Sweet Nectar, sok z limonki oraz 2 litry napoju gazowanego typu "Sprite".

Zrób to sam: World of Warcraft Healing Potion

Uwaga! Zwróćcie uwagę, aby zmieszać dokładnie tyle składników, ile jest podane w przepisie. Nie znamy jeszcze wszystkich kombinacji, ale raz udało nam się uwarzyć Cowardly Flight Potion. Wtajemniczonym nie muszę chyba tłumaczyć czym może się to skończyć...

Zobacz również:

  • Diablo 4 - główny reżyser zwolniony. Czy to opóźni premierę?

Oto przepis:

- 0,75 litra Moonberry Juice

- niecałe pół szklanki Sweet Nectar

- pół szklanki soku z limonki

- 1 litr napoju gazowanego (typu Sprite)

Zmieszaj wszystkie składniki dodając je w dowolnej kolejności. Podawać możesz na zimno, z lodem. Jeśli chcesz, dodaj do smaku trochę Terokkar Chokeberrys.

Zdajemy sobie sprawę, że część z Was może nie znać jeszcze zbyt dobrze świata WoWa. Dlatego też, może pewnym ułatwieniem, okaże się nasz słownik:

- Moonberry Juice - sok wiśniowy (lub inny o zabarwieniu czerwonym)

- Sweet Nectar - sok z ananasa

- Terokkar Chokeberrys - mrożone truskawki

Życzymy smacznego!