Zrób ze swojego telefonu najnowszego Galaxy S23! Rozwiązanie jest bardzo proste

Teraz możemy mieć Samsunga Galaxy S23 w kieszeni nawet bez kupowania telefonu. Wystarczy ten jeden trik.

Fot. TechAdvisor.com

Nowe telefony Samsunga zostały dopiero co zaprezentowane na Galaxy Unpacked 2023. Jednak nie wszyscy od razu rzucą się na te smartfony - niektórzy zainteresowani wolą chwilę poczekać przed kupieniem nowego sprzętu. Jeśli jednak nie możecie się doczekać, aż kolejny flagowiec Samsung zagości w waszej kieszeni lub torebce, już teraz możecie mieć jego namiastkę.

Jeśli nie możecie doczekać się na najnowszy smartfon od koreańskiej firmy, w internecie już teraz dostępne do ściągnięcia są oficjalne tapety - zarówno zwykłe, jak i te live - dla najnowszych telefonów Samsunga. Dzięki tym obrazom będziemy mogli nasz telefon - czy to inny model Samsunga, czy nawet konstrukcję zupełnie innego producenta (możemy nawet pokusić się o mały sabotaż i ustawić taki obraz na iPhonie) - przeobrazić w najnowszy flagowiec koreańskiego giganta.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023
  • Galaxy S22 otrzyma aktualizację, która naprawi poważny błąd aparatu
  • 4 najładniejsze smartfony, które zadebiutowały w 2023 roku

Przykładowe tapety przygotowane specjalnie dla serii Galaxy S23:

Najnowsze tapety możemy ściągnąć z tej strony. Dostępne są tutaj zarówno zwykłe tapety, które znajdują się na najnowszych urządzeniach od firmy, jak i tapety live. Mamy też do pobrania zestaw pulpitów dla funkcji DeX, które możemy użyć na przykład w naszym Windowsowym komputerze - taki zestaw to prawdziwa gratka dla konesera Samsunga.

W powyższym filmiku możemy zobaczyć przykłady wszystkich tapet Live, które udostępnił Samsung dla swoich nowych telefonów. Aby je ustawić, warto skorzystać z naszego poradnika - są one możliwe do ściągnięcia w formacie MP4 i aby z nich skorzystać jako animowanej tapety, będziemy musieli wykonać kilka ważnych kroków. Po więcej informacji o tym, jak ustawić animowaną tapetę na swoim telefonie, zapraszamy do tego artykułu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: