Źródło informacji dla grafików

PC Graphics Report to nowy, publikowany co miesiąc biuletyn, przedstawiający najświeższe wydarzenia z rynku aplikacji graficznych, pracujących pod kontrolą systemów Windows.

Biuletyn dostępny będzie zarówno w formie drukowanej, jak i elektronicznej, w postaci pliku .PDF. Cena rocznego abonamentu na wersję drukowaną, przesyłaną pocztą do subskrybenta, wynosi 90 USD (cena dotyczy Europy). Dodatkowo użytkownik może w każdej chwili skorzystać z wersji online. Koszt wykupienia rocznej subskrypcji wyłącznie na biuletyn w formacie .PDF wynosi 50 USD.

Jak tłumaczą wydawcy PC Graphics Report, publikacja powstała, ponieważ "grafika była już zbyt długo kojarzona głównie z Macintoshami". Tematy poruszane w PC Graphics Report mają dotyczyć m.in. takich aplikacji, jak: Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat, InDesign, PageMaker, FrameMaker oraz GoLive; Macromedia Flash, Dreamweaver, Freehand i Fireworks; Deneba Canvas; CorelDraw, Painter; Jasc Paint Shop Pro oraz QuarkXPress. Użytkownicy PCGR znajdą w nim również porady, recenzje nowych książek, informacje o wydarzeniach, itp.

Więcej informacji i bezpłatna próbka PC Graphics Report:

http://www.pcgraphicsreport.com


Zobacz również