Zrzuć to sam


8. PrintScreen95 7.0 build 15

Dość popularny program do łapania obrazów Windows. Potrafi przechwytywać obrazy pełnoekranowe, jak i obszar zdefiniowany przez użytkownika. Łapie także obrazy z sesji dosowych Windows. Zrzucony obraz może być zapisany w jednym z siedmiu popularnych formatów graficznych, jak i bezpośrednio wysłany do drukarki. Dodatkowo program oferuje możliwość konwersji obrazu przed wydrukiem na model czarno-biały, jak i inwersję kolorów, co pozwoli w niektórych sytuacjach zaoszczędzić na tonerze w drukarce.

Autor:

Super Simple Software, www.sssware.com

System operacyjny:

Windows 95/98/NT ######

Rodzaj:

shareware #####

Cena rejestracji:

21,95 USD #####

9. Groone's KwikPik 2.6.0 beta

Zrzuć to sam
Prosty, bezpłatny program umożliwiający bezpośrednie wysyłanie przechwyconych obrazów przez FTP do konkretnego foldera. Program może zrzucać pełnoekranowe obrazy Windows po wciśnięciu określonej wcześniej przez użytkownika kombinacji klawiszy lub też automatycznie, w różnych odstępach czasu.

Autor:

GronesWorld, www.groonesworld.com

System operacyjny:

Windows 95/98/NT #####

Rodzaj:

freeware #####

Cena rejestracji:

bezpłatna ######

10. Snag-It 5.0

Zrzuć to sam
Snag-It to prosty w obsłudze łapacz ekranów. Wyposażony w kreator pomaga użytkownikowi optymalnie skonfigurować program wraz z dobraniem najbardziej odpowiedniej kombinacji klawiszy aktywujących. Program przechwytuje obrazy pełnoekranowe, jak i obszary zaznaczone przez użytkownika prostokątem.

Snag-It zawiera podstawowe funkcje edytora graficznego, umożliwiające manipulacje obrazami (zmiana rozdzielczości, wymiarów, położenia, głębi kolorów itp.). Możliwe jest także dodawanie do złapanych obrazów graficznych elementów wektorowych znajdujących się w podręcznej bibliotece programu jak ramki, stemple, przyciski itp. Snag-It zapisuje obrazy w sześciu popularnych formatach graficznych. Potrafi również

automatycznie wysyłać pliki przez Internet w żądane miejsce, korzystając z protokołu FTP.

Autor:

www.techsmith.com

System operacyjny:

Windows 95/98/NT #####

Rodzaj:

shareware ######

Cena rejestracji:

39,95 USD ######

Wszystkie opisywane programy a także wiele innych, znajdują się na naszym