Zupełnie inny Windows XP

Choć najnowsza wersja systemu Windows daje dość spore możliwości zmiany interfejsu graficznego, to daleko jej do tego, co oferuje aplikacja WindowBlinds. Program, który ukazał się właśnie w wersji 4.0, pozwala odmienić wygląd systemu nie do poznania.

WindowBlinds 4.0 jest przeznaczony dla systemu Windows XP i pozwala wyczyniać niesamowite rzeczy z jego interfejsem graficznym. Aplikacja działa na zasadzie popularnych "skórek" - użytkownik może skorzystać z gotowych schematów, których duża ilość jest dostępna, np. na stroniehttp://www.wincustomize.com (standardowo program zawiera jedynie kilka "skórek").

Przy użyciu WindowBlinds można zmienić wygląd większości elementów w interfejsie systemu Windows - pasków tytułowych, przycisków, pasków narzędzi, rozwijanych menu, a także menu Start i paska zadań. Program umożliwia wybór aplikacji, których wyglądu nie chcemy zmieniać. W połączeniu z programem DesktopX można dokonać prawdziwej rewolucji w interfejsie graficznym Windows.

Wersja 4.0 nie tylko działa znacznie szybciej. Oferuje również większe możliwości manipulowania interfejsem, np. pozwala na zmianę szerokości paska zadań, czy wyglądu okna logowania. Cena programu to 19,95 USD. Bezpłatną wersję shareware można pobrać z naszego serwisu FTP.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/program.asp?sys=pc&id=751