Zwiastun rozgrywki w LawBrakers

Boss Key Productions, studio założone przez weteranów branży Cliffa Bleszinskiego i Arjana Brussee, ogłasza dzisiaj oficjalny tytuł ich długo oczekiwanej pierwszej produkcji - LawBreakers (znanej już pod kryptonimem „Project BlueStreak”)

Ujawnienie tytułu poprzedzała kampania wśród społeczności graczy, w której codziennie ujawniano wskazówki o grze, a fani mogli zdobyć specjalne nagrody, od dostępu do przyszłych testów tytułu poprzez wyjątkowe grafiki z autografami twórców i wiele więcej. Z okazji ujawnienia tytułu LawBreakers wydano także zwiastun, przedstawiający historię wrogich frakcji w grze.

LawBreakers jest opartą na pracy zespołowej, drużynową strzelanką, której akcja toczy się w alternatywnej przyszłości, gdzie - wskutek wielkiego kataklizmu, zwanego “The Shattering” - świat jest podzielony na dwie frakcje. W postapokaliptycznym świecie wykształciły się nowe technologie, dające możliwość manipulacji grawitacją, dzięki którym rozwinęły się niemal ponadludzkie możliwości. Obie frakcje walczą o kontrole nad tym nowym światem. Jedną z nich - dążąca do pokoju i utrzymania porządku - jest „Law”, drugą - świetnie zorganizowana banda przestępców, tzw. „Breakers".