Zwiastun trybu wieloosobowego w Farming Simulator 15

CDP.pl, wyłączny polski dystrybutor gry Farming Simulator 15, oraz studio GIANTS Software mają przyjemność poinformować, że od premiery gry na PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360 dzielą nas mniej niż dwa tygodnie. W związku z tym udostępniony został nowy zwiastun.

Farming Simulator 15 już 19 maja 2015 pojawi się w polskiej wersji językowej (z napisami) na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360! Najnowszy zwiastun przedstawia sieciowy wieloosobowy tryb współpracy na systemach PS4 i Xbox One – dostępny po raz pierwszy w historii serii Farming Simulator na konsolach!

Konsolowi fani Farming Simulator będą wreszcie mogli korzystać ze wszystkich funkcji gry, której ostatnia wersja przyciągnęła do komputerów ponad milion graczy – czeka na nich cała dostępna zawartość, atrakcje i pojazdy, a na PS4 i Xbox One również sieciowy wieloosobowy tryb współpracy! Zapraszając innych graczy, zyskasz wiele możliwości rozwijania swojego gospodarstwa: zwiększysz wydajność, rozdzielając zadania lub współpracując przy większych operacjach!

Niektóre czynności można wykonać sprawniej za pomocą kilka pojazdów równocześnie. Gracz obsługujący ciągnik z naczepą może jechać za graczem prowadzącym kombajn, by w czasie rzeczywistym otrzymywać świeżo zebrane plony. Dzięki temu kombajn nie musi regularnie przerywać pracy w celu opróżnienia zbiornika.

Szykujcie kontrolery – Farming Simulator 15 pojawi się na PlayStation4, Xbox One, PlayStation3 i Xbox 360 już 19 maja!

Grę można zamówić już teraz w sklepie CDP.pl.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: