Zwiększ zasięg WiFi wzmacniaczem sygnału sieciowego

Zakłócenia sygnału sieciowego są powodowane nie tylko przez bariery architektoniczne, ale także przez inne sieci i urządzenia w otoczeniu, jak choćby mikrofalówki lub elektroniczne nianie. Rozwiązaniem jest wykorzystanie wzmacniacza rozszerzającego zasięg radiowy naszej sieci.

Gigabitowy port LAN do urządzeń przewodowych

Aby wzmacniacz umożliwiał podłączenie do sieci zarówno urządzeń bezprzewodowych, jak i urządzeń bez funkcji WLAN, takich jak telewizor, odtwarzacze multimedialne, odbiorniki telewizji satelitarnej, drukarki i sieciowe dyski twarde niezbędny jest port LAN. FRITZ!WLAN Repeater 300E, jako jedyny na polskim rynku, posiada zintegrowany gigabitowy port Ethernet. Podłączone do niego urządzenia przewodowe są jednocześnie widoczne w sieci WLAN.

AVM FRITZ!WLAN Repeater 300E

AVM FRITZ!WLAN Repeater 300E

Skutecznie przeciw zakłóceniom

Możliwość pracy na dwóch częstotliwościach - 2,4 GHz oraz 5 GHz (dualband) - zapewnia repeaterowi pełną wszechstronność. Do współpracy ze starszymi urządzeniami sieciowymi wykorzystywane jest pasmo 2,4 GHz, natomiast pasmo 5 GHz pozwala na skuteczniejsze zabezpieczenie przed zakłóceniami z innych sieci obecnych w otoczeniu. Jedynym w Polsce wzmacniaczem pracującym na dwóch pasmach częstotliwości jest FRITZ!WLAN Repeater 300E.

Ważne dla użytkownika - łatwość obsługi i uniwersalność

Mieszczący się w dłoni FRITZ!WLAN Repeater 300E można zainstalować w każdym gniazdku elektrycznym. Konfiguracja jest szczególnie prosta przy wykorzystaniu funkcji WPS, ponadto asystent konfiguracji w przeglądarce internetowej oferuje dodatkową pomoc w instalacji repeatera bez użycia funkcji WPS.FRITZ!WLAN Repeater 300E współpracuje ze wszystkimi sieciami radiowymi WLAN: 802.11n (300 Mbit/s), 802.11g/a (54 MBit/s) i 802.11b (11 MBit/s). Urządzenie jest kompatybilne z każdym standardowym routerem WLAN i może być wykorzystane zarówno w trybie repeatera (WLAN Bridge), jak i punktu dostępowego (LAN Bridge). Wzmacniacz FRITZ! jest objęty 5-letnią gwarancją producenta.

Sugerowana cena detaliczna FRITZ!WLAN Repeater 300E - 299 zł.

Więcej informacji o urządzeniach FRITZ!: www.fritzbox.eu/pl