Zwierzaki jeszcze bogatsze

Już niedługo na rynku zadebiutuje kolejne rozszerzenie do znakomitej gry The Sims 2. "Zwierzaki" pozwoli graczowi wzbogacić wirtualną rodzinkę o przesympatyczne stworzonko. Jako, że premiera dodatku już za dwa tygodnie, Electronic Arts postanowiło uraczyć fanów kolejną informacją związaną z grą.

Zwierzaki jeszcze bogatsze

Hilary Duff

Firma poinformowała wczoraj, że w Zwierzakach wystąpi młoda amerykańska aktorka - Hilary Duff. Towarzyszyć jej będzie ulubiony pupil - piesek rasy Chihuahua imieniem Lola.

Aktorka będzie pełniła inną rolę w poszczególnych wersjach Simsów. W na PS2 i GameCuba gracze spotkają ją bawiącą się ze swoim pieskiem w Town Center. Będą mogli rozmawiać z nią jak z każdym normalnym Simem. Pojawi się też opcja zaproszenia jej do siebie do domu.

W wersji na DSa spotkacie Hilary w parku. Jeśli zrobicie na dziewczynie wrażenie, to postanowi zabrać Lolę do waszej kliniki.

Użytkownicy PC otrzymają możliwość "pobrania" Hilary i Loli z oficjalnej strony gry. Będziecie mogli pokierować aktorką i zmienić rożne aspekty jej życia.

Całą masę najświeższych informacji o Zwierzakach znajdziecie tutaj. Zapraszamy również do lektury naszego ekskluzywnego wywiadu z Charlesem Normanem - twórcą gry.