aviManager - Linux też lubi filmy

Program aviManager 0.90 powstał z myślą o posiadaczach obszernej kolekcji filmów. Pozwala on na zarządzanie plikami w systemie Linux oraz zawiera system oceny, który na życzenie użytkownika samodzielnie wybiera najciekawszą pozycję z listy.

Dzięki systemowi IMDb Grabber dodanie nowego filmu do bazy danych sprowadza się do jednego kliknięcia myszki. Każdy nowy tytuł może być zaopatrzony w recenzję, informacje dotyczące twórcy, napisy w postaci plików tekstowych i komentarze użytkowników. System wyszukiwania został urozmaicony przez wybór kryteriów, takich jak ocena widzów lub typ filmu.

Program posiada prosty system oceny. Każdy z użytkowników ma prawo wystawić swoją własną opini wahającą się od wartości -4 do +5. Dodatkowo zapisywana jest informacja o tym, ile razy dany film został obejrzany. Na podstawie tych danych tworzone są propozycje seansów filmowych na najbliższy okres. Jest to szczególnie przydatne przy tworzeniu wieczorów filmowych w gronie przyjaciół.

AviManager tworzy pełną dokumentację posiadanych plików filmowych w formie czytelnej listy. Użytkownik ma również możliwość zmiany trybu pracy z wieloosobowej na jednoosobową.

Pobierz plik