bizhub C31P - kolorowe wydruki dla biur

Firma Konica Minolta wprowadza na polski rynek kolejną laserową drukarkę - model bizhub C31P. Urządzenie pozwala na wydruk z prędkością 35 str./min. w kolorze i 35 str./min. w trybie monochromatycznym.

bizhub C31P przeznaczona jest dla dla małych zespołów biznesowych i grup roboczych. Urządzenie korzysta z polimeryzowanego tonera Simitri HD, który - jak czytamy w informacji prasowej - "gwarantuje doskonałą jakość kolorów, precyzyjną reprodukcję nawet najcieńszych linii i nadzwyczajną odporność na przebarwienia". Sprzęt drukuje w technologii PhotoART-9600 (600 x 600 x 4-bity, contone), która ma zapewniać idealną precyzję druku, większe uszczegółowienie obrazów i bardziej gładkie gradacje oraz pozwala na wydruk dokumentów z prędkością 35 str./min. w kolorze i 35 str./min. w trybie monochromatycznym.

"bizhub C31P potrafi drukować w niemal dowolnym środowisku," - mówi Christina Stubinski, Product Manager w Konica Minolta Business Solutions Europe. "Dotyczy to nie tylko niewielkiej powierzchni jaką zajmuje, co docenią biura narzekające na brak miejsca, ale także imponujących możliwości integrowania się ze środowiskiem IT. Zastosowany w drukarce najnowszy kontroler Emperon zapewnia zgodność z PostScript 3

i PCL 6., a z opcjonalnym dyskiem twardym dostępna jest również obsługa języka XPS (Microsoft Vista XML Paper Specification)" - dodaje Stubinski.

bizhub C31P

bizhub C31P

Drukarka współpracuje z szerokim zakresem formatów papieru (od A6 poprzez A4 do baneru o długości do 1,2 metra) i wyposażona została w moduły PageScope WebConnection, PageScope Data Administrator i PageScope NetCare (upraszczają zarządzanie drukarką - wszystkie istotne operacje można realizować z komputera użytkownika). Warto też wspomnieć o wyposażeniu opcjonalnym (moduł druku dwustronnego (dupleks), dodatkowe 2 kasety na papier po 500 arkuszy, finiszer zszywający, dysk twardy, dodatkowa pamięć, szafka) oraz standardowych 256 MB pamięci RAM i module Ethernet 10/100/1000 BaseT.

Drukarka została wyceniona na 4200 zł netto (wraz z kompletem tonerów na 12000 wydruków).

Więcej informacji: Konica Minolta


Zobacz również