e-Bridge, technologia dla urządzeń wielofunkcyjnych

e-Bridge to nowa technologia firmy Toshiba, do zastosowań w urządzeniach wielofunkcyjnych. Producent zapewnia, że rozwiązanie to ułatwi optymalną współpracę wszystkich funkcji urządzenia, takich jak drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie czy elektroniczna archiwizacja dokumentów. Technologia ujednolica sterowniki dla wszystkich nowych urządzeń sygnowanych logo Toshiba.

e-Bridge znalazła jak dotąd zastosowanie w urządzeniach wielofunkcyjnych z serii e-STUDIO, w tym w modelach 230L, 280, 350, 450, 3511 i 4511. Charakteryzuje się jednolitą strukturą: jedną płytą główną, procesorem i pamięcią, która obsługuje wszystkie funkcje. Dodatkowo można zwiększyć produktywność urządzenia oraz zwiększyć jego integrację z zewnętrznym oprogramowaniem.

Jedną z funkcji oferowanych przez technologię e-Bridge jest funkcja e-Filling - czyli elektroniczna archiwizacja dokumentów na wbudowany dysku. Umożliwia to zarządzanie dokumentami wprowadzanymi do urządzenia. Jak zapewnia producent, dokumenty te można organizować w 1 publicznej i 200 indywidualnych, chronionych hasłem skrzynkach.

Więcej informacji: Toshiba, TBM.


Zobacz również