e-Finance

Onet.pl uruchamia usługę umożliwiającą dokonywanie internetowych transakcji finansowych za pośrednictwem współpracujących z portalem domów maklerskich.

Biznes.onet.pl zaproponował polskim internautom nową usługę - e-Finance - umożliwiającą dokonywanie transakcji finansowych za pośrednictwem jednego z partnerów portalu Onet.pl - Bossa.pl (Dom Maklerski BOŚ SA) oraz WoodStock (Wood & Company). Transakcje dokonywane są na stronach partnerów portalu, jednak dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa, by skorzystać z usługi e-Finance należy zarejestrować się zarówno w Onet.pl, jak i w systemie danego domu maklerskiego.

Onet.pl umożliwia jednocześnie dostęp do najświeższych informacji giełdowych, analiz, prognoz. W podejmowaniu decyzji dotyczących sprzedaży/kupna papierów wartościowych pomagają m.in. publikowane przed oraz po sesji teoretyczne kursy otwarcia (TKO). Ponadto Onet.pl zamieszcza krótkie informacje na temat notowań akcji, walut i giełd towarowych na całym świecie.

Przegląd informacji można także otrzymywać wprost na konto poczty elektronicznej. W tym celu wystarczy zaprenumerować Biuletyn Giełdowy Onet.pl. Jak podają przedstawiciele portalu, jest on rozsyłany codziennie do 25 tys. prenumeratorów.

Więcej informacji: www.biznes.onet.pl