eFootball (PES 2022) już dostępne za darmo. Nie obyło się bez problemów

Dzisiaj na rynku zadebiutowała nowa odsłona piłkarskiej serii od Konami - eFootball. Nie obyło się niestety bez problemów na samym starcie.

fot. Konami

Koniec września i początek października staje pod znakiem gier piłkarskich. Już jutro swoją światową premierę ma FIFA 22. Dzisiaj jednak wszyscy zainteresowani mogą za darmo zagrać w eFootball, nową grę od Konami, która jest bezpośrednim spadkobiercą flagowej serii piłkarskiej Pro Evolution Soccer (PES). Gra jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5.

Nie obyło się niestety bez problemów na start. Gracze narzekają przede wszystkim na niezbyt atrakcyjną oprawę graficzną, toporne animacje i ogólną stabilność gry. Zdarza się także sporo błędów, jeśli chodzi o samą rozgrywkę, m.in. problemy z animacjami czy "zawieszający" się piłkarze.

Zobacz również:

Konami mówi wprost, że gra otrzyma dodatkowe aktualizacje, które nie tylko wniosą do eFootball więcej zawartości, ale także poprawią niektóre błędy, jednak pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

Już jutro pojawi się nasza opinia na temat eFootball. Zapraszamy i życzymy miłej lektury.

Zobacz także: PES 2022 (eFootball) - data premiery, tryby gry, nowości. Sprawdź, co wiemy