eFootball - kiedy aktualizacja? Konami ogłosiło datę

Konami ogłosiło datę premiery aktualizacji, która ma poprawić błędy w grze.

eFootball (fot. Konami)

Od premiery eFootball minął już ponad miesiąc. W tym czasie gracze musieli zmagać się z wieloma problemami. Gra od Konami określana jest mianem jednej z najgorszych produkcji, jakie pojawiły się na Steamie.

Jakiś czas temu okazało się, że przemianowany na model free-2-play PES, nie został wydany w wersji 1.0. Informacja ta jeszcze bardzie rozwścieczyła graczy, ponieważ po szumnych zapowiedziach Japończyków, którzy obiecywali rewolucję nie pozostało tak na prawdę nic. eFootball zanotował ocenę zaledwie 2,5/10 w serwisie Metacritic, a na platformie Steam jedynie 11% graczy wystawiło pozytywną opinię na temat produkcji.

Zobacz również:

  • UFL - wszystko, co musisz wiedzieć na temat konkurenta FIFA 22 [29.11.2021]
  • PES 2022 (eFootball) - data premiery, tryby gry, nowości. Sprawdź, co wiemy [29.11.2021]

Konami kilkukrotnie przepraszało użytkowników za taki stan rzeczy i zapowiedziało aktualizację, która miała pojawić się pod koniec października. Wypuszczenie łatki zostało przesunięte. Poznaliśmy na szczęście nową datę. Aktualizacja 0.91 będzie dostępna od 5 listopada i naprawi tylko błędy. Nie mamy się co spodziewać dodatkowej zawartości.

Kiedy możemy liczyć na eFootball w wersji 1.0? Ciężko powiedzieć. Konami już chyba samo nie wierzy w to, że będzie w stanie naprawić pierwsze, fatalne wrażenie. Konkurencja na rynku jest ogromna. FIFA 22 sprzedaje się świetnie i jest doceniana zarówno przez graczy jak i krytyków. Na horyzoncie pojawił się także UFL, piłkarska gra, która pojawi się w modelu biznesowym free-2-play. Czyżby to był koniec kultowej serii od Konami? Za kilka dni dowiemy się, co Japończycy byli w stanie naprawić.

Zobacz także: Diablo 4 - kiedy premiera? Blizzard potwierdza opóźnienie