eFootball - nowe materiały nie pozostawiają złudzeń. To nie będzie rewolucja

W sieci pojawiły się nowe nagrania przedstawiające rozgrywkę w nadchodzącym eFootball. Gracze nie mają litości dla Konami.

fot. Konami

W zeszłym tygodniu Konami ogłosiło datę premiery oraz zawartość premierowej wersji eFootball. Gra zadebiutuje na rynku 30 września i będzie dostępna dla wszystkich w modelu biznesowym free-2-play. Tak na prawdę na premierę otrzymamy tylko "demo", a kolejna zawartość pojawi się w aktualizacji. W sieci pojawiły się nowe nagrania przedstawiające rozgrywkę. Gracze z całego świata nie zostawiają na Konami suchej nitki.

Wśród najczęściej pojawiających się zarzutów możemy zaobserwować błędne animacje, dziwnie wyglądające zachowania zawodników oraz bardzo nienaturalne zderzenia. Podczas rozgrywki zdarzają się także spore spadki wydajności, a trzeba zaznaczyć, że wideo zostało nagrane na konsoli PS5. Cały materiał wideo został zamieszczony na Twitterze, na koncie użytkownika Durandil PES.

Zobacz również:

Należy zwrócić uwagę, że premiera gry zaplanowana jest za nieco ponad 3 tygodnie. Może zdarzyć się tak, że większość tych problemów nie zostanie wyeliminowana przed oficjalnym debiutem eFootball na rynku.

Zobacz także: Witcher: Ronin - CDP RED zebrał pół miliona w 3 godziny