eKarty Empik, Empik Go i CDA Premium teraz w każdej Żabce!

Do sieci sklepów Żabka właśnie trafiły karty przedpłacone umożliwiające korzystanie z produktów w sklepie Empik oraz zapewniające dostęp do platformy CDA Premium.

fot. Żabka

Chcesz zrobi prezent komuś, kto lubi robić zakupy w sklepie Empik? CDA to Twoja ulubiona platforma streamingowa? Już teraz w sklepach Żabka możesz wykupić karty podarunkowe Empik, Empik Go oraz CDA Premium, dzięki którym Ty lub obdarowana osoba, uzyskacie dostęp do tysięcy książek, muzyki i filmów.

Karty Empik i Empik Go

Karta Empik to wystawiona "na okaziciela" karta prepaid, dzięki której można robić zakupy w sklepie internetowym Empik.com. W ofercie sklepu znajdują się różnorodne produkty m.in. książki, filmy i płyty, ale również elektronika, zabawki, artykuły do domu i ogrodu, produkty kosmetyczne, a nawet akcesoria szkolne i papiernicze.

Zobacz również:

  • Popularna sieć sklepów rozdaje gry za darmo! Sprawdź, jak odebrać kod
  • Nie kupuj LEGO w Lidlu – w tych sklepach znajdziesz je taniej

W Żabce znajdziesz eKarty o nominałach: 25, 50, 100 i 200 zł. Po wykupieniu są one ważne przez rok.

Z kolei Empik Go to aplikacja zapewniająca dostęp do ponad 100 tysięcy e-booków, audiobooków czy słuchowisk. Skorzystasz z niej korzystać na smartfonach, tabletach i wszystkich najpopularniejszych modelach czytników. W ramach jednego abonamentu usługę można wykorzystywać jednocześnie na 2 urządzeniach. W ofercie Żabki znajduje się nielimitowany abonament Empik Go Max na okres 1, 3, 6 lub 12 miesięcy.

Karta CDA Premium

Do Żabki trafiły również karty podarunkowe umożliwiające dostęp do serwisu streamingowego CDA Premium. Są one dostępne w dwóch wariantach cenowych: 20 zł (30 dni korzystania z CDA Premium) oraz 55 zł (90 dni korzystania z CDA Premium).

W serwisie CDA Premium obecnie dostępne ponad 10 tys. filmów, seriali i bajek. Z platformy można korzystać jednocześnie na trzech różnych urządzeniach, a aplikację można zainstalować na telewizor, komputer, tablet lub telefon.

Aby skorzystać z dostępnej w Żabce karty CDA Premium, po zakupie wystarczy zalogować się na swoje konto na platformie CDA i wpisać kod widoczny na paragonie. Korzystanie z karty jest w pełni bezpieczne i komfortowe – dzięki niej możesz korzystać z serwisu bez konieczności podawania danych karty kredytowej lub posiadania konta bankowego.

Zobacz także: Boże Ciało 2022: czy sklepy i dyskonty będą otwarte? [08.06.2022]


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: