eMule 0.50a Beta 2 - testowa wersja programu do ściągania plików

Jeden z najpopularniejszych klientów p2p - eMule - długo nie mógł doczekać się nowej wersji. Ostatnio pojawiło się testowe wydanie tego programu. Warto je zainstalować.

eMule 0.50a Beta 2 - testowa wersja programu do ściągania plików

eMule 0.50a Beta 2

eMule 0.50 to wersja testowa darmowego i jednego z najczęściej używanych programów przeznaczonych do łączenia się z sieciami p2p. Dostępny w polskiej wersji językowej klient dedykowany jest do pracy z protokołem eDonkey2000 (eD2K), korzysta również z Kademli (Kad). Funkcja bezpośredniej wymiany źródeł zmniejsza obciążenie serwerów i pozwala pobierać dane nawet po zerwaniu połączenia z serwerem, którego w danej chwili używa program.

W trakcie pobierania każdy plik sprawdzany jest pod kątem błędów, a wbudowana funkcja inteligentnej kontroli przyspiesza naprawę uszkodzonych części. Automatyczne zarządzanie priorytetami i źródłami umożliwia jednoczesne pobieranie wielu danych bez konieczności samodzielnego monitorowania zadań.

Zobacz również:

  • Najlepsze darmowe programy do pobierania torrentów

Zapisane na dysku pliki można przypisywać do różnych kategorii, co ułatwia ich filtrowanie i sortowanie. Podgląd częściowo pobranych danych pozwala zweryfikować czy są one właściwe. Rozbudowane funkcje wyszukiwania gwarantują natomiast, że znajdziesz szybko w sieci konkretny plik muzyczny, filmowy czy oprogramowanie.

Dodatkowe narzędzia pozwalają na kontakt z innymi użytkownikami programu, dają dostęp do kanałów IRC, a rozbudowane statystyki mogą posłużyć do analizy przesyłanych danych.

Aplikacja jest bezpłatna.

Pobierz: eMule 0.50a beta 2