eXtra Klasyka – tanie granie

Już za dwa tygodnie 18 września w sklepach z grami w całym kraju pojawi się Nowa eXtra Klasyka - nowa seria gier komputerowych firmy CD Projekt.

Początkowo seria będzie składała się z 20 starannie wybranych, ciekawych gier. Każda z nich zostanie wydana w polskiej wersji językowej oraz będzie zawierała wszystkie dostępne poprawki i uaktualnienia. Wszystkie gry z serii będą objęte elektroniczną rejestracją. Każda z nich będzie zawierała instrukcję drukowaną, instrukcję w wersji elektronicznej oraz najnowszy, pełny katalog gier CD Projekt.

Premierze serii będzie towarzyszył wyjątkowy konkurs, w którym nagrody są przewidziane dla każdego uczestnika. Zostaną przydzielone również nagrody dodatkowe, w tym nagroda główna - komputerowy zestaw marzeń oraz "rok grania za darmo". "Rok grania za darmo" oznacza, że zwycięzca będzie otrzymywał od CD Projekt wszystkie wydawane przez firmę nowe gry w prezencie.

Każda gra z serii Nowa eXtra Klasyka będzie kosztowała 19,99 zł, bez względu na liczbę płyt CD na których została wydana. Lista tytułów w serii oraz szczegóły super konkursu już wkrótce.