i2i Stream - bezprzewodowy "rozdzielacz" muzyki

i2i Stream to najnowsze urządzenie firmy Aerielle Technologies, przeznaczone do współpracy np. z przenośnymi odtwarzaczami MP3. Dzięki niemu mamy możliwość bezprzewodowego dzielenia się wybraną przez nas muzyką w promieniu 10 metrów.

i2i Stream to urządzenie nadawczo-odbiorcze, korzystające z częstotliwości 2,4 GHz. Dzięki niemu (po podłączeniu np. odtwarzacza MP3) mamy możliwość bezprzewodowego dzielenia się wybranymi przez nas utworami muzycznymi (i2i działa wtedy jako urządzenie nadawcze) z innymi osobami dysponującymi takim samym sprzętem (oczywiście muszą do niego podłączyć słuchawki) i znajdującymi się w odległości nie większej niż dziesięć metrów od nas (w tym przypadku i2i działa jako urządzenie odbiorcze). Gadżet wyposażono w przycisk ustawiania głośności oraz akumulator, który - jak można przeczytać na stronie producenta - powinien wystarczyć na 5-7 godzin pracy (możemy go naładować po podłączeniu do portu USB).

i2i Stream - bezprzewodowy "rozdzielacz" muzyki

i2i Stream

i2i Stream został wyceniony na 69 USD, natomiast zestaw i2i Stream Two Pack - na 129 USD. Niestety dokładny termin rozpoczęcia sprzedaży nie został podany.

Strona producenta.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: