iDJ - miksuj ze swoim iPodem

Amerykańska firma Numark, produkująca profesjonalne zestawy dla DJ-ów, ogłosiła datę premiery swojego najnowszego urządzenia - iDJ. Jest to konsoleta umożliwiająca miksowanie muzyki przy użyciu dwóch iPodów.

Konsoleta iDJ

Konsoleta iDJ

iDJ jest dwukanałowym mikserem posiadającym trzypasmowy korektor i regulację natężenia dźwięku osobno dla każdego kanału. Wyposażony jest w dwie stacje dokujące współpracujące z każdym iPodem 2 generacji. Na konsolecie umieszczono duże przyciski do sterowania funkcjami odtwarzaczy, osobne dla każdego z nich.

Urządzenie można podłączyć do komputera (zarówno Maka jak i PC) za pomocą portu USB, co pozwala pobierać dodatkowe utwory bez konieczności rozłączania iPoda. Do konsolety, oprócz iPodów, podłączyć możemy mikrofon, a także inne urządzenia przydatne DJ-om, tworząc w ten sposób wielofunkcyjne urządzenie do preparowania dźwięków. iDJ posiada również wyjście S-Video dla iPodów Photo.

iDJ ukaże się na rynku w trzecim kwartale tego roku. Według różnych źródeł cena urządzenia będzie wynosiła od 250 do 399 USD.

Więcej informacji na stronie producenta:

www.numark.com


Zobacz również