iDevice Manager, czyli i-urządzenia pod pełną kontrolą

Na naszych stronach pojawiło się nowe wydanie iDevice Manager - programu przeznaczonego do zarządzania urządzeniami Apple z poziomu Windowsa.

Dzięki iDevice Manager użytkownik może kopiować i przenosić pliki muzyczne, znajdujące się w pamięci urządzenia SMS-y, MMS-y oraz iMessages wraz z załącznikami, a także wiadomości otrzymywane poprzez WhatsApp. Oprócz tego nic nie stoi na przeszkodzie, aby kopiować inne pliki, jak dokumenty, aplikacje, gry czy multimedia. Wspierane urządzenia to iPad 4, iPad 3, iPad 2, iPad, iPad mini, iPhone 6 Plus, 6, 5S, 5C, 5, 4S, 4, 3GS, 3G, 2G, iPod Touch 4G, 3G, 2G, 1G oraz systemy iOS od 5 wzwyż. Dla iDevice Manager nie ma znaczenia, czy był jailbreak czy nie.

iDevice Manager w najnowszej wersji nosi numer 4.1.3.1. Główną nowością jest przystosowanie go do pełnej współpracy z iOS 8. Dodano także funkcję automatycznego obracania grafik w trybie podglądu oraz zlikwidowano nieliczne bugi. Aplikację można pobrać z tej strony, do czego zapraszamy posiadaczy urządzeń Apple.