iFP-599T – 1 GB muzyki pod ręką

Firma iRiver poszerzyła swoją ofertę przenośnych odtwarzaczy z pamięcią Flash, prezentując model iFP-599T, dysponujący pojemnością aż 1 GB. Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w mikrofon, wejście liniowe oraz tuner radiowy.

Formaty jakie obsługuje najnowszy odtwarzacz iRiver to MP3, WMA oraz ASF. Wbudowany cyfrowy tuner radiowy FM oferuje możliwość zapamiętania do 20 ulubionych stacji. Wszelkie informacje o utworach możemy oglądać na 4-liniowym wyświetlaczu, który posiada funkcję podświetlania na niebiesko. Sterowanie brzmieniem zapewni specjalny equalizer z funkcją DSP. Zamontowana w urządzeniu bateria litowo-jonowa wystarcza według zapewnień producenta na nieprzerwaną pracę przez 28 godzin.

Dźwięk z zewnątrz możemy zapisywać w odtwarzaczu na dwa sposoby: poprzez mikrofon oraz wejście liniowe. Zapisywany dźwięk jest automatycznie konwertowany do formatu MP3. Możemy również nagrywać dźwięk bezpośrednio z radia. Połączenie z komputerem oraz ładowanie baterii zapewnia wbudowany port USB. Wymiary odtwarzacza to 64 x 51 x 19 mm, a waga – 60 gramów.

Sugerowana cena detaliczna odtwarzacza iRiver iFP-599T to 2499 zł.

Więcej informacji: http://www.iriver.pl


Zobacz również