iOS 15 już dziś! O której godzinie pojawi się aktualizacja?

Już dziś Apple wyda dużą aktualizację systemu operacyjnego iOS. Kiedy iOS 15 pojawi się na Twoim smartfonie?

iOS 15 to najnowsze wydanie rozwojowe systemu operacyjnego iOS. Apple zaprezentowało system w czerwcu na konferencji WWDC 2021. Podczas zeszłotygodniowej premiery iPhone'a 13 pracownicy firmy zapowiedzieli, że aktualizacja zostanie udostępniona w poniedziałek - 20 września 2021 roku.

iOS 15
Źródło: macworld.com

iOS 15

Źródło: macworld.com

Klasycznie już w przypadku Apple oprogramowanie zostanie wydane na wszystkie kompatybilne urządzenia w tym samym czasie. Spodziewamy się, że przez pierwsze kilka dni mogą występować problemy z pobraniem aktualizacji w związku z przeciążeniem serwerów.

Zobacz również:

  • Apple Watch Series 7 - ceny, przecieki, oficjalne informacje [17.10.2021]
  • Sprawdź, czy Twóje hasła na iPhone są zagrożone!
  • Najlepsze promocje na iPhone - zobacz atrakcyjne oferty [Aktualizacja 16.10.2021]

Jeżeli mimo wszystko chcesz zainstalować system operacyjny jak najszybciej, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. iOS 15 pojawi się o godzinie 10 AM czasu PST (Pacific Standard Time). Oznacza to, że aktualizacja w naszym kraju wystartuje o godzinie 19:00 wieczorem.

Sprawdź, jak Twój iPhone zmieni się po aktualizacji do iOS 15. Zapoznaj się również z naszym poradnikiem, który pozwoli przygotować Ci telefon do instalacji iOS 15.

Niestety iOS 15 nie zaoferuje kilku funkcji, którymi chwalono się na prezentacji. Pojawią się one w późniejszych aktualizacjach. Dodatkowo starsze modele nie otrzymają kilku rozwiązań.