iOS 7.0.4, czyli aktualizacja systemu Apple dla urządzeń mobilnych

Apple nową wersję swojego mobilnego systemu operacyjnego dla smartfonów i tabletów iOS 7 zaprezentowało już kilka miesięcy temu. Od jej oficjalnej premiery pojawiło się już kilka aktualizacji łatających błędy. Ostatnia z nich oznaczona iOS 7.0.4 trafiła już do klientów i poprawia zabezpieczenia sklepu App Store.

Apple udostępniło kolejną wersję swojego mobilnego systemu operacyjnego iOS 7.0.4. Podobnie jak poprzednie wersje 7.0.x, także ta wprowadza usprawnienia i łata błędy. Teraz głównym powodem wypuszczenia aktualizacji był błąd dotyczący sklepu z aplikacjami App Store. Objawiał się on tym, że możliwe było dokonanie zakupu aplikacji bez konieczności podania hasła użytkownika, co narażało posiadaczy urządzeń z systemem iOS na straty.

Uaktualnienie iOS 7.0.4 dostępne jest dla wszystkich posiadaczy urządzeń wspierających system iOS 7. Do tych urządzeń zaliczają się telefony iPhone (4 lub nowsze), tablety iPad (2 lub nowsze) oraz odtwarzacze muzyki iPod touch (tylko piąta generacja). Apple nie wspomina nic o innych usprawnieniach, jakie wnosi najnowsza łatka, a więcej informacji na temat naprawionego błędu w App Store znaleźć można na stronie internetowej producenta.

iOS 7.0.4, czyli aktualizacja systemu Apple dla urządzeń mobilnych

iPhone 5S iPhone 5C

System operacyjny iOS 7 dla iPhone’ów i iPadów pod względem wizualnym wprowadził najwięcej zmian od czasu wypuszczenia przez Apple na rynek pierwszego telefonu. Właściciele tabletów i smartfonów wyprodukowanych przez Apple mogą dokonać aktualizacji systemu do nowej wersji poprzez odszukanie w menu telefonu odpowiedniej opcji i pobranie paczki danych przez połączenie Wi-Fi.

Zobacz również:

  • Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [18.10.2021]
  • Najciekawsze nadchodzące smartfony 2021 roku [Kalendarium Premier; AKTUALIZACJA 18.10.2021]