iPad 2. Premiera już 2 marca?

Apple organizuje duże spotkanie w San Francisco, które odbędzie się drugiego marca. Blogi technologiczne, na czele z należącym do Wall Street Journal "All Things Digital", podają że może to być data premiery tabletu iPad 2.

We wtorek, ujawnienie daty premiery iPada 2 na swoje barki wzięła Kara Swisher, autorka bloga BoomTown, należącego do sieci blogowej Wall Street Journal - "All Things Digital".

iPad 2 od 11 marca w sprzedaży! Więcej: Apple iPad 2 - nowy król tabletów.

Zobacz również:

Swisher podaje, że kilka źródeł zbliżonych do firmy przyznaje, iż 2 marca i najbliższe spotkanie Apple może być związane z premierą wyczekiwanego urządzenia.

Inne myśli wysnuć można z raportu inwestycyjnego jednego z analityków, który mówił, że rzeczywista premiera iPada 2 może zostać opóźniony od dwóch do trzech miesięcy, z powodu problemów w głównej chińskiej fabryce, gdzie produkowany jest nowy tablet.

iPad 2.0 - kolejne fakty i plotki

Większość analityków i ekspertów spodziewa się, że iPad 2 pełny będzie ulepszeń i dodatków, ale radykalne zmiany w stosunku do "jedynki" są raczej mało prawdopodobne. Wydaje się, że od swojego starszego brata, będzie się różnił wyglądem, sporo mocniejszym procesorem, 3-megapikselową kamerą i ulepszonym wyświetlaczem.

Kolejne fakty i plotki wokół iPada 2 powinno zweryfikować marcowe spotkanie Apple. Mamy nadzieję, że w dobrej formie na scenie pojawi się, przebywający na zwolnieniu lekarskim prezes firmy, Steve Jobs, o którego zdrowiu mówi się ostatnio w mediach na całym świecie.

iPad 2 od 25 marca w Polsce! Więcej: Polska premiera Apple iPad 2 - już wiemy kiedy!.

Aktualizacja: 24 lutego 2011 10:00

Apple potwierdziło specjalne spotkanie 2 marca o godz. 10:00 czasu miejscowego. Zaproszenie otrzymała amerykańska redakcja Macworlda, więc z pewnością będziemy informować na bieżąco! Firma zapowiada, że na spotkaniu dowiemy się "czego rokiem będzie rok 2011". Czyżby iPada 2?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: