iPad 3 będzie miał "niesamowity" ekran

Serwis NYTimes.com cytuje anonimowego pracownika Apple, który mówi, że iPada 3 posiada "naprawdę niesamowity" ekran. Podobno ma też "zasadniczo ten sam rozmiar i kształt co iPad 2" oraz szybszy procesor. Nie jest jednak jasne, czy faktycznie będzie to już trzecia generacja tabletu Apple, czy też jakiś etap pośredni.

Tablet

Doniesienia z NYTimes.com to już kolejne informacje w ostatnich dniach dotyczące iPada 3. Wcześniej pisano o nim w TheNextWeb.com, gdzie podano, że trwa właśnie dobór aplikacji, które zostaną użyte w czasie oficjalnego pokazu nowego tabletu.

Polecamy: Apple iPad 3 - wszystkie spekulacje w jednym miejscu

W Apple tygodnie przed prezentacją są często wypełnione demonstracjami aplikacji wielu deweloperów i przygotowaniem prezentacji tych aplikacji, które trafią do pokazu na żywo. Nasze źródła donoszą, że proces selekcji trwa i przyśpiesza - czytamy w artykule TheNextWeb.com.

Zobacz też: Apple przygotowane na sprzedaż nawet 8 mln iPadów 3 w I kw. 2012 r.

Według najświeższych doniesień, iPad 3 zostanie zaprezentowany w pierwszym tygodniu marca, a na rynku pojawi się tydzień później. Trudno powiedzieć, czy tak będzie naprawdę, ale wszyscy fani Apple czekają już z zapartym tchem.

O tym, że iPad 3 będzie oferował bardzo duży wzrost rozdzielczości wyświetlacza informowaliśmy już wielokrotnie, a ostatnie doniesienia tylko to potwierdzają.