iPad Mini ponownie uchwycony na zdjęciach. Premiera 17 października?

Od miesięcy w Internecie pojawiają się doniesienia na temat iPada Mini. Strona UkrainianiPhone opublikowała zdjęcia, na których wedle jej zapewnień widać to należące do wyśmiewanej przez Jobsa kategorii urządzenie.

Pamiętacie jak Steve Jobs wyśmiewał produkty konkurencji twierdząc, że produkcja 7-calowych tabletów jest bez sensu, gdyż nie mają one szansy przyjąć się na rynku? Jego nietrafionej opinii zaprzeczyło takie urządzenia jak Kindle Fire Amazona, które po swojej premierze rozchodziło się "jak ciepłe bułeczki".

Widząc ten nowy trend szefostwo Apple (już bez Jobsa) postanowiło również zarobić na rynku małych tabletów, czego potwierdzeniem są pojawiające się od miesięcy nieoficjalne doniesienia na temat iPada Mini, który miałby według nich dysponować "zwykłym" (czytaj: nie Retina) 7,85-calowym ekranem.

Tablet ten według najnowszych spekulacji powinien zostać oficjalnie zaprezentowany już 17 października.

Zanim jednak będziemy świadkami faktycznej premiery iPada Mini zapraszam was do obejrzenia go na zdjęciach, które według serwisu UkrainianiPhone "zostały pozyskane ze źródła mającego dostęp do linii produkcyjnej w chińskiej fabryce produkującej dla Apple":

Czy bylibyście zainteresowani zakupem małego iPada?