iPad Pro 2020 - do sieci wyciekają zdjęcia pokrowców

Nowy iPad zaoferuje kwadratową obudowę aparatów, którą znamy z najnowszych modeli iPhone'a.

To już prawie pewne, że w 2020 roku Apple zaktualizuje swoje flagowe tablety iPad Pro. Do sieci wyciekło właśnie zdjęcie rzekomego pokrowca, który dedykowany jest dla najnowszego, niezaprezentowanego jeszcze tabletu. Za przeciek odpowiedzialny jest Ben Geskin, który informował także o nowym menu wielozadaniowości w iOS 14.

iPad Pro 2020 - do sieci wyciekają zdjęcia pokrowców

Źródło: macworld.com

Teraz za pośrednictwem Twitter'a przekazał nam zdjęcia pokrowca dedykowanego do najnowszego iPad'a Pro.

Zobacz również:

Apple ma zamiar wprowadzić na rynek nowe modele iPad'a jeszcze w tym roku. Zastąpią one aktualnie sprzedawaną generację, która pojawiła się na rynku w 2018 roku.

Do tej pory myśleliśmy, że iPad Pro 2020 zaoferuje jedynie zmiany sprzętowe, a wygląd obudowy pozostanie niezmieniony. Niestety prawdopodobnie pokrowce od iPad'a Pro 2018 nie będą kompatybilne z iPad'em Pro 2020. Wszystko wskazuje na to, że Apple zmieni jeden element. Chodzi o nową, kwadratową obudowę obiektywów, którą znamy już z aktualnych modeli iPhone'a.

iPad Pro 2020 - do sieci wyciekają zdjęcia pokrowców

Źródło: wccftech.com

iPad'y do tej pory oferują jeden aparat główny umieszczony na pleckach. Może się to zmienić wraz z prezentacją iPad'a Pro 2020. Z tyłu Apple ma zastosować aż trzy obiektywy. Istnieje również prawdopodobieństwo, że Apple zastąpi największy 12,9 calowy model 12 calowym odpowiednikiem. Wielu użytkowników narzeka, że największy iPad Pro jest nieco za duży.

Mówi się o tym, że iPad Pro 2020 może posiadać taką samą konfigurację aparatów, jak iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. Oznacza to, że iPad stanie się tabletem z najlepszym aparatem na rynku.

Poza nowym wycięciem w ekranie na obudowie znalazło się również miejsce na mikrofon. Spodziewamy się, że podobnie, jak w iPad'ach Pro z 2018 roku Apple nadal korzystać będzie ze złącza USB Typu C. Niestety raczej nie możemy liczyć na powrót złącza słuchawkowego Jack.

Z informacji, jakie pojawiają się w sieci wiele wskazuje na to, że Apple planuje zorganizować specjalną konferencję 31 marca. Możemy na niej zobaczyć iPad'a Pro 2020 oraz nowego, taniego iPhone'a.

Źródło: wccftech.com