iPad i iPhone z większą pojemnością dzięki dyskom Kingston Wi-Drive

Wi-Drive to przenośny dysk zewnętrzny wykorzystujący pamięć flash i pozwalający na bezprzewodową komunikację z iPadem, iPhonem i iPodem touch. Dzięki nowemu produktowi firmy Kingston, posiadacze urządzeń z systemem iOS będą mogli nosić przy sobie dodatkowe 16 lub 32 GB pamięci dyskowej.

Aby przekopiować pliki z komputera wyposażonego w system Mac OS lub Windows na dysk Wi-Drive wystarczy zastosować kabel USB. W celu podłączenia do dysku urządzenia Apple z systemem iOS należy natomiast pobrać na nie odpowiednią aplikację z App Store. Po jej zainstalowaniu możliwe będzie połączenie za pomocą Wi-Fi.

Wi-Drive jest dostępny w wersjach o pojemności 16 GB i 32 GB. Jednocześnie do przenośnego dysku Kingstona mogą podłączyć się trzej posiadacze urządzeń z iOS i korzystać ze zgromadzonych na nim materiałów na swoich iPadach, iPhone'ach lub iPodach touch.

Wi-Drive umożliwia posiadaczom urządzeń Apple bezprzewodowe zarządzanie dokumentami i plikami medialnymi oraz dzielenie się nimi z innymi w pracy lub dla przyjemności. Ta unikalna funkcjonalność, połączona z wytrzymałością urządzenia opartego na pamięci flash, zadowoli zarówno zwykłych użytkowników, jak i najbardziej wymagających technofili - powiedział Krystian Jaroszynski z firmy Kingston.

Wersja 16 GB dostępna jest w cenie 89 funtów, a wersja 32 GB w cenie 119 funtów. Poniżej znajduje się materiał filmowy prezentujący nowy produkt.