iPhone 12 Studio - zobacz, jak Twój nowy iPhone wygląda z akcesoriami

Apple uruchomiło nową witrynę pozwalającą na konfigurowanie i wizualizację wyglądu iPhone'a 12 z nowymi akcesoriami MagSafe. Sprawdź, jak Twój iPhone wyglądał będzie w najnowszych pokrowcach.

Apple razem z nowymi smartfonami z rodziny iPhone 12 zaprezentowało również mnóstwo dedykowanych akcesoriów. Obecnie na rynku dostępne są urządzenia w dziewięciu wersjach kolorystycznych. Do tego znajdziemy mnóstwo pokrowców i portfele MagSafe.

iPhone 12 Studio

iPhone 12 Studio

Aby ułatwić wybór akcesoriów do iPhone'a 12, Apple uruchomiło nową stronę iPhone 12 Studio. Pozwala ona wybrać nasz model iPhone'a 12 oraz skonfigurować go z dedykowanymi akcesoriami, aby zobaczyć, czy urządzenie nadal nam się podoba. Dodatkowo nasz projekt możemy udostępnić do oceny znajomym.

To nie pierwszy raz, kiedy Apple udostępnia podobne narzędzie kupującym. W zeszłym roku uruchomiono Apple Watch Studio. Rozwiązanie to pozwala na dowolną konfigurację Apple Watch do własnych potrzeb i zamówienie swojego wymarzonego egzemplarza. iPhone 12 Studio wygląda bardzo podobnie.

iPhone 12 Studio

iPhone 12 Studio

Po uruchomieniu witryny na smartfonie (strona nie działa na komputerach) wybieramy jeden z czterech modeli iPhone'a 12. W kolejnym kroku decydujemy się na kolor telefonu i przechodzi do montażu akcesoriów - pokrowców (silikonowy, skórzany, przezroczysty) oraz portfeli MagSafe.

Narzędzie pozwala na pobranie gotowej konfiguracji i udostępnienie jej w portalach społecznościowych. Obrazki zawierają hashtag #iPhone12Studio.

Konfiguracja z wykorzystaniem iPhone 12 Studio

Konfiguracja z wykorzystaniem iPhone 12 Studio

iPhone 12 Studio nie pozwala na zakup akcesoriów do nowego iPhone'a. W tym celu musimy udać się do Apple Store lub sklepów autoryzowanych sprzedawców Apple.

Więcej informacji o iPhone 12 znajdziesz tutaj.

Źródło: slashgear.com