iPhone 12, iPad i Apple Watch - właśnie poznaliśmy datę premiery

iPhone 12 pojawi się 12 października. Przedsprzedaż rozpocznie się od razu po prezentacji. Pierwsze egzemplarze trafią do użytkowników po 7 dniach.

Pandemia koronawirus pokrzyżowała plany wielu firmom. Wiemy, że należy do nich także Apple. W tym roku premiera nowych modeli iPhone odbędzie się później, niż zazwyczaj. Spekulacje na temat daty premiery iPhone 12 to obecnie jeden z najgorętszych tematów, na który wypowiedzieli się już najpopularniejsi blogerzy technologiczni.

iPhone SE 2020

iPhone SE 2020

Teraz na temat premiery iPhone 12 wypowiedział się Jon Prosser, który do tej pory przekazywał autentyczne informacje dotyczące produktów firmy Apple.

Zgodnie z postem zamieszczonym na Twitterze Prosser donosi, że iPhone 12 zostanie zaprezentowany dopiero 12 października 2020 roku. Przedsprzedaż rozpocznie się odrazu po premierze, a pierwsze dostawy ruszą 19 października. Co ciekawe droższe modele iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max pojawią się dopiero w listopadzie. Prosser nie zna jeszcze dokładnej daty rozpoczęcia sprzedaży.

Co ciekawe Jon Prosser informuje, że Apple nie zrezygnowało z wrześniowych premier. Za pośrednictwem informacji prasowych Apple zaprezentuje Apple Watch Series 6 oraz nowe modele iPad'a. Ich premiera i sprzedaż rozpoczną się 7 września 2020 roku w dniu pierwotnie planowanej premiery iPhone 12.

Więcej informacji na temat iPhone 12 znajdziesz w naszym artykule zbiorczym.

Nie chcesz czekać? Sprawdź, ile kosztuje iPhone 11.

Źródło: pocketnow.com